Disi Kedi Kizginlik

mrysckn

Merhaba. 8 aylik disi kedim 3. Kizginligina girdi ama 7 gun gecmesine ragmen kizginligi bitmedi. Zaten 10 gunde bir kizginliga giriyor ama ilk ikisi 3-4 gun surmustu gecmisti. Veteriner kizginligi gecmiyorsa yumurtalik kisti olabilir dedi. Kisirlastirma dusunuyodum zaten ama kizginliktan cikmiyor. basina boyle bisiy gelmis olan var mi? Gercekten tavsiyeye cok ihtiyacim var cok korkuyorum o kivrandikca aglayasim geliyor. Perisan oldu bebegim. Ne yapabilrm lutfen yardim..

1 CEVAP

Zeynepker

bizim kedimizin kızgınlık dönemi yaklaşık olarak 10 gün sürdü yani bir süre daha endişelenmeden beklemenizi tavsiye ederim.eğer geçmez ise tekrar veterinere başvurmanız ve de muayene olması en iyisi olacaktır. endişelenmek konusunda haklısınız ama bunu kedinizin yanında yapmayın çünkü o sizin hislerinizi hisseder ve siz endişelenir ve strese girerseniz o da aynı duyguları yaşayacaktır.umarım kedinizin bir problemi yoktur.sevgiler... :)