Kedimiz Poşet Yalıyor/Yiyor

Zelaaaa

Arkadaşlar selam herkese. Kedimiz ares bulduğu her poşeti yalıyo veya ağzında oynuyo naptığını da tam anlamıyoruz. Gördüğümüzde hemen müdahele ediyoruz ama özellikle mavi çöp poşetleri gibi ince poşetlere bayılıyo. Vitamin eksikliği vs olabilir mi? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederimm

1 CEVAP

BayTarcin

Sanmıyorum vitamin eksikliği olduğunu çünkü birçok kedi benim kedim de dahil poşetlerle oynamayı çok sever yalar koparır dikkat edilmezse yer o yüzden normal bir şey biz çok sıkılınca poşet veriyoruz oynuyor.