Burun Kanaması?

Patikedili

Evde tel olmasına rağmen bir şekilde kedim onu açmış ve düşmüş nasıl yaptı şoktayım neredeyse 1 2 senedir teller var ve ilk defa bu oldu. Aşağıdan alıp geldiğimizde burnu kanıyordu bugün burnu biraz sis ve toparlamis duruyor iştahı var ve oyun oynuyor ama burnu biraz şiş ve nefes alırken arada zorlanıyor. Veterinere götürecek maddi güçte değilim geçer mi bir kaç güne çünkü gayet canlı ama hafif şişlik ve nefeste zorlanma var

1 CEVAP

Ne kadar yüksekten düştü? Bu çok önemli. İç kanaması olabilir. Başka bir sorunu olabilir. Veterinere gitmek zorunda maalesef