Kedimin Kakasını Nasıl Temizlemeliyim

kurban1525

Merhaba arkadaşlar, benim ufaklık kumundan çıktıktan sonra makatında çok hafif kaka kalıyor. Bunu ona temizletebilmem için ıslak pamuk ile orasını silmemi önerdiler. Zorla da olsa yakalayıp (kendisi çok hareketli) makatını siliyorum. Fakat tuvaletini yaparken her zaman yakalayamıyorum, benden habersizde yaptıgı olabiliyor. Sizin bir öneriniz var mı?

5 CEVAP

Anonymus827062

Siz onu bırakın o mutlak surette temizleyecektir. Anında temizleyecek diye bir kuralları yok. Çıktıktan sonra gider yatmak istediği yere oturur ve yalanmaya başlar. Kimi var ki aşırı titiz dir çıkar çıkmaz yalar ve temizler. Siz o bölgeyi ıslak bırakacak şekilde temizleyin o oranın ıslak olduğunu hissederek yalayacak ve zamanla yalamayi alışkanlık haline getirecektir

themia

kaç aylık

kurban1525

3 aylık

408ghost

Normalde bu yaslarda kendisi temizlemesi lazim ama acaba kumundan rahatsiz olup hemen cikmak istiyor olabilir

kurban1525

Aksine kumundan çıkartamıyorum oyun oynarken bile içine giriyor, teşekkürler olcay, böyle devam edeyim o zaman :)