Stronghold Pire Damlası

cooheaven

Kedim çok pireliydi bi türlü kurtulamıyodum bu sabah tekrar veterinere götürdüm ve stronghold uyguladı. Bu damla sadece üstündeki pireleri atmasını mı sağlar yoksa hem pireleri üstünden atıp hem de bulaşmasını mı önler?

1 CEVAP

Minigimmm

her ikisinide yapar, 12 en fazla 24 saat içinde üzerindeki tüm pireler ölür yumurtaları kalabilir onun için 2. dozu yaptırmakta fayda var buna hekim karar verir tüylerin arasına bakıp kontrol ederek. siz 15 20 gun sonra bir daha kliniğe uğrayın derim. tamamen üzerindeki pirelerden kurtulduktan sonra pirelenmesini engeller vücudu ilaçlı olduğu için yeni pireler gelmez. geçmiş olsun.