Kedimde Hücre Çoğalması Olmuş Veteriner Temizledi Tekrardan Yeniler Mi? Bu Nedir Ayrıntı Verirmisnz

Verahanim

Kedim dikişlerini açtığı için enfeksiyon kaptı ve yeniden ameliyat oldu dün gece. Veterinerimiz dün beni aradı ameliyatın iyi geçtiğini ama ameliyat esnasında hücre çoğalmadı doku artışı gördüm onlarıda aldım gibi bir şey söyledi tam anlayamadım da. İnternetten araştırdığımda kanser olduğu yazıyor. Çok korktum. Bu yeniden yenilenir mi? Kanser başlangıcı mı oluşmuş herhangi bir sorun var mı?

2 CEVAP

Superisi814

Merhabalar,
Öncelikle geçmiş olsun.
Aynı hekime mi gittiniz ?
Enfeksiyon tedavisi için antibiyotik kullanılır , lütfen dikkat ve özenle tedavisine yardımcı olun.
Kanser teşhisini bizler koyamayiz.Kanserden bir kaç can kaybettim ben .
Sizin ifadenize göre anladığım, yara bölgesinde , artan dokuları, iyileşmenin olabilmesi icin temizlediğini aktarmış sanırım.Bazen dokunun yenilenmesi, bazen fazlasının ayrıştırılması gerekir. Yeni hücrelerin yara kapanmasi için işlevde olması gerekir.Doğru anladı isem, tahmininizden daha zorlu bir operasyon olmuş.

Verahanim

Evet sanırım bu şekilde. Kanser hücresinden bahsetti diye çok korktum. Evet hekimimizi değiştirdik.