Sanabelle Mama Tahılsız Mı

stellabennett

Sanabelle mama tahılsız mı yoksa az tahıllı mı (yavru kediler için olanı)

1 CEVAP

Poncimin

Sanabelle kısır kedi maması ile No Grain yetişkin kedi maması tahılsız. Geri kalan diğer Sanabelle mamaların hepsi düşük tahıllı. Yani sizin sorduğunuz yavru maması da düşük tahıllıdır. Zaten içeriğe baktığınızda da anlaşılıyor. Düşük tahıllı mamaları pirinç ve pirinç unu içerirken tahılsız mamaları patates ve patates nişastası içeriyor.

https://sanabellecatfood.com.tr/urunler/