Nd Mamadan Başka Mamaya Geçiş

BayTarcin

Dün ND mamaya geçme konusunda veterinerime danıştım ve ND'den sonra başka mama yüksek ihtimalle yemeyebilir dedi hep ND alamayabilirim çünkü alacağım mama tek 10 kg olrk satılıyor yani yüksek fiyat. Veterinerin dediği sorunu yaşayan oldu mu ndden başka mamaya geçerken zorlandınız mı ?

2 CEVAP

Anonymus683514

ND'nin hangi mamasını alıyorsunuz bilmiyorum ama bazıları Acana First Feast ile aynı para, hatta daha pahalı. Onu tercih edebilirsiniz bütçeye uygunsa. Fakat 10 kg'lik paketi yok. 5,4 KG var. 17 kg acana orijen paketleri bir ara vardı hala var mı bilmiyorum

gokhansultan

Bizimli nd den sonra acanaya geçti sıkıntı olmadı ama azcık yemişken idrar yolu enfeksiyonu oldu üriner mamaya geçtik onu da hemen yedi. Nd hakkında hiç dediğiniz gibi bir durum okumadım şu zamana kadar. Ama kedidir ne yapsa yeridir