Bakabilirmisiniz?

Kedim kabızlık sorunu yaşıyor ve bu uzun süredir var veterinerimiz maltı bolca kullanmamız gerektiğini söyledi sabah akşam 6’şar cm ama kedim vets plus’ın maltını yemiyor bu bitince hangi markayı alırsam kedim severek yiyiyebilir sizin kedinizin iştahla yendiği bir malt markası var mı

12 CEVAP

Superisi814

Herşeyin fazlası zarar sabah akşam bahsettiginiz ölçü karaciğer ve böbrek yorar..Aklınızda olsun..

KimJeongguk

Merhaba, Gimcat'in Gastro macununu deneyebilirsiniz. Yeşil olan macun. İshal-kabız-kusma sorunu olan kediler için kullanılıyor. Umarım sağlığına kavuşur.

Deniz1741

Ben zoovital kullanıyorum. Kedim severek tüketiyor.

Gimlihanim

Gimcat seviyorlar genelde diye biliyorum. Miktar çok fazla. Umarım işe yarar. Uzun süre o miktarda kullanmasanız iyi olur. Geçmiş olsun

@gimlihanim
Teşekkürler

Anonymus871954

Gimcat marka maltı sevecektir. Geçmiş olsun

Anonymus683514

vets plus'ı maalesef ben de yediremedim. Zencefil bu konularda çok muhafazakardır kesinlikle yemiyor istemediği şeyi. Mamaya sürdüm aç kaldı hayvan resmen. Ne yapacağım bilmiyorum.

Minigimmm

vedavet'in probiyotik takviyesi ile birlikte;

  • vedavet

  • zoovital

  • vetriline

  • vetIQ

bu markaların maltlarini ürünlerini kesinlikle tavsiye ederim. etkili kaliteli ürünleri olan markalar. bizimki secici olmasına rağmen vetriline macunlarina bayildi. diskida da tuyleri gorebiliyordum. ürünleri sadece kliniklerde bulabilirsiniz. instagram üzerinden kendilerine ulaşıp yaşadığınız il ilçede hangi kliniklere dağıtımları olduğunu öğrenebilirsiniz.

probiyotikte bağırsak florasini düzenleyecektir, işleyişi sindirimi yoluna sokacaktir. olmadi gastrointestinal mama kullanımına geçilebilir.

@superisi814
Maalesef kullanmak zorundayız çok uzun bir zamandır kabızlık sorunu var hatta büyük ihtimalle tedaviye başlanacak yine de uyardığın için sağol

Hepinizin verdiği cevaplar için çok teşekkür ederim

Alexkitty

Ben bu kadar maltı 10 günde anca kullanıyorum acaba probiyotik mi kullansanız birkaç gün biz NBL gold kullandık yaş mamaya üç gün bir de sade kefir arada verseniz. Maltı her gün 1 - 1.5 cm. veriyorum bu kadar çok hiç duymamıştım

@alexkitty maalesef dediğim gibi kullanmak zorundayız çünkü çok küçüklüğünden beri var bu sorun artık geçmeyince veterinerimiz bunu önerdi