Kilo Alımı Hakkında

Nazlikizzz

Merhabalar 3 aylık british erkek kedim var 10 gün önce karma aşı oldu daha sonra kedide halsizlik hep bi uyumalara basladı az yemek yemeye basladı ve boyu uzadı acaba sıcaktan yememe gibi bir durum olmuş olabilir mi yada boyu uzadığı İçin zayıflamış olabilir mi ? 10 gün önce 1900 gramdı bugün 1.800 gram

2 CEVAP

Nina04

Merhaba kilosu gayet normal 1-1500 arası oluyor 3 aylıklar aşıran sonra halsizlik ve uyku da normal kusma ishal bu durumlar olursa anormal bir sorun var demektir

Nazlikizzz

Hayır öyle sorunlar görmedik sadece kedi gözümüze zayıf görünüyor bir rahatsızlığı olduğundan şüphelendim