Göz Akıntısı Problemi

Nina04

Arkadaşlar selam 4 aylık Scottish strayt kedim var fakat gözlerimde özellikle de sağ gözü yaş doluyor hep ne yaptıysam geçiremedim veterineri bir sorun yok dedi ama araştırmadığım Hiçbirşey kalmadı kum bile değiştirdim alerjik diye ama aynı şekilde devam ediyor böyle bir sorunu olan çözüm sağlayan var mı göz kaşıntısı irin yok şişlik de yok

3 CEVAP

Normal bir şey gözünün akması bunun için bazı solisyonlar var onunla gözlerini pamukla silebilirsin

Ryhn12

Bizde de aynı sorun var sürekli akar.Genetik demişti veteriner.Ben solüsyon da kullandım geçmiyor kesinlikle

Sueda1234

Büyüdükçe geçiyor küçükken daha çok akıyo gayeet normal bencede