9 Günlük Kedilerim Var Mama Ve Probiyotiğe İhtiyacım Var

Suraemir

Merhaba arkadaşlar ben maxisol kullanıyordum bir veteriner hekime danıştım royal canin veya bio active kullanmayı önerdi birde probiyotik fortiflora varmış ishal oldular ikisi kanlı yapıyor mama değişimi önerdi bu mamalar ve probiyotik çok pahalı normal gelirli biriyim 2 yaşında kızım var kiradayım zaten epey pahalı durumu olupta bana yardımcı olabilecek var mı onları yaşatmak istiyorum anneleri öldü çok üzgünüm süt annede kabul etmedi başkada anne bulamadım küçücük bir ilçedeyim bana internetten alıp kargolayacak sadece

6 CEVAP

Neyse ki bilinçlisiniz yaş mama tabi ki verilmez 9 günlük kediye. Proplan fortiflorayo Tekli olarak satan veterinerler de oluyor zaten küçük oldukları için kullanım miktarı günde bir paket olmaz muhtemelen. süt tozu için yardımcı olabilirim adresinizi mesaj yoluyla bana yazarsanız

Snzlc

profarm probio life tozunu yaş mamaya karıştırıp verebilirsiniz gerçekten ishali çok iyi kesiyor

Suraemir

Siz yazdıklarımı okumadınız mı 9 günlükler dedim

Suraemir

Ama bunun fiyatı daha makul petshoplara bakayım bi

Snzlc

yazdıklarınızı okudum yaş mamayı ezip çay kaşığı veya şırıngayla vereceksiniz zaten bunu belirtme ihtiyacı hissetmemiştim anlarsınız diye

Suraemir

9 günlük yavruya neyin yaş maması pardon? 9 günlük diyorum gözleri açılmamış 9 günlüük