Kocaelide Orman Beslenmesi Yapılabilecek Yerler

yorkshia_gsd

merhaba , bir arkadaşımla orman beslenmesi planlıyoruz, 300-400 kg aşkın premium mama götüreceğiz. bunu yapabileceğimiz noktalar varmı ? kocaeli cevresi de olur. yardım yapmak isteyenler de olabilir :)

5 CEVAP

PetlebiAlisveris

belediye ile iletişime geçmeniz lazım mutlaka bilgi verirler

yorkshia_gsd

bu konuda bilgileri varmıdır ki ?

atay

Umuttepe'de Kent Ormanı civarında vardı eskiden, ben öğrenciyken. Hala bir sürü var mı oralarda bir araştırın derim.

PetlebiAlisveris

bilgileri mutlaka vardır hatta kendileri besleme yaptıkları alana sizi yönlendirebilirler.

yorkshia_gsd

Teşekkürler