Kedim Bugün Mama Yiyip Yiyip Kustu

Holylolly

Kedim bugün sabah kusmustu sonra yemek yedi 30 dakika sonra kustu sonra mamayı kaldır dedi veterinerim 4 saat saat sonra mamasını koydum yedi sonra evde gezinirken bı baktım mama.kusmus yine. Yardım eder misiniz sebebi ne bunun çok zor durumdayım şuan başına gelen var mi

9 CEVAP

Palyaco

Sıcaklardan mamalar bozuluyor buda kedilerde kusmaya sebep veriyor

Holylolly

Ne yapayım yeni mama alayım yarinydolapta mi tutayim

Veterinerler mide koruyucu iğne yapıyorlar götürün isterseniz. Biz de bir sefere mahsus olarak yasamistik bu durumu iğne yapınca geçmişti.

Palyaco

Serin yerde saklayın mamaları et orani yüksek olan mamalarda sorun oluyor s8caklarda

emreovec

Bizde yaşadık. Mide koruyucu yaptı. Hafif ateşi de vardı. 5 günlük antibiyotik hap sonrasında daha olmadı.

Minigimmm

mama kusmasi demek mamayi sindiremedigini gosterir. 3 hafta once bizimde başımıza geldi hekimin elle muayenesi sonucu bu cocukta hazimsizlik var maması nedir direkt dedi hindili olan mamamizi değistirmemizi kedime ağir geldiğini soyledi kusmuk resimlerini gorunce evet sindirim problemi dedi. balikli mamaya gectim 5 gunde mide asidi dengeleyici hap kullandik hekimimiz verdi ve kusma problemi hemen düzeldi. buyuk ihtimalde sizinkide ayni sebepten ötürüdür.

mamanız yeni mi, son zamanlarda değişime gittiniz mi, marka değişimi olmasa bile et değişimi dâhi etkiliyor. son zamanlarda herhangi bir ödül maması değişik yaş mama tuketimi oldu mu evden bişey yedi mi bunlari göz önünde bulundurun

Holylolly

Yorumlarınızı için çok ama çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz 💖

Holylolly

Mamam proplan somonlu kısır mama uzun zamandır kullanıyorum hills alacaktım ama böyle kusunca ne yapacağım bilmiyorum

Holylolly

bu olayı yazdıktan sonra bir kere daha kusmus ama gece ben uyurken veterinerim röntgen çekelim dedi bir şey tıkanmış bağırsağına olabilir dedi tüyler falan. Bugün hastanedeyim yarın götüreceğim. İnşallah bir şeyi çıkmaz yavrumun