Her Şeyi Parçalayan Bir Yaramaz

Tuba1

Cocker Rus finosu bir köpeğimiz var. Bazen anlamadığımız bir şekilde evdeki eşyaları parçalayabiliyor çorap mutfak masası yorgan aklınıza ne gelirse ve hiç sebep yokken bir önceki gün tüm günümüzü onu gezdirmeye harcadak bile ertesi gin yorgan parçalamışlığı var bunu biz evde yokkende yapabiliyor bazen gözümüzün içne bakarak bile çorap parçalıyor ne yapabiliriz lütfen tavsiye. Kendi oyuncakları kemikleri de var

1 CEVAP

Onunla bir gün degıl her gün ilgilenmeniz lazım o sizin ilginizi istiyor. İlgi göstermediğiniz degılde belki verdiğiniz ilgi az geliyordur bunun için bu şekilde yapıyor olabılır.