Çok Acil Lütfen

Mellkrb

Kedimin bir hafta önce iç dış parazitini yaptırdım her gün suyunu değiştiriyorum fakat bugün bunlar vardı zararlı mıdır nedir bilmiyorum lütfen yardım edin kedim 4 aylık tekir

3 CEVAP

simbakedi

veterinerinize götürün yarın, tekrar iç parazit yapar yüksek ihtimal. başka tedavi yöntemi izler mi bilmiyorum açıkçası ama veterinere gitmeniz gerek.

Kubraanurrr

Tekrar götürün veterinere lütfenn

Mellkrb

Teşekkür ederim veterinerimizle iletişime geçtik tekrar hap içirttik umarım bie şey olmaz