Proplan Yiyen Kedim Kustu, Bir Bakar Mısınız?

Haberleri duyana kadar Proplan verdiğim kedilerimden biri kusmuş, hangisi bilmiyorum ne yazık ki uykudaydım. Şu ana kadar ikisinde de sıkıtı yoktu, şu anda da normal duruyor sanki ama endişeliyim açıkçası, kusmukta birkaç Proplan tanesi de görmedim değil. Bir kusma daha olursa kalkar veterinere giderim ama şu an ne yapmalıyım sizce korkacak bir şey var mıdır?

3 CEVAP

Palyaco

Proplan internette hangileri olduğu belli suan sıcaklardan her kedi kusuyor 1 kere kusmayla bisey olmaz 3 den sonrası sikinti

@Palyaco Ne yazık ki paketini atmıştım, seri numarasını kontrol edemedim. Dediğim gibi vermeyi kestim ama yine de endişelendirmedi değil. İshal de gördüm az önce, ikisi bir arada olunca ister istemez şüpheliyim şu an. Umarım dediğiniz gibi sıcaklardandır, teşekkür ederim 🙏

kedibabasi66

Güncel