Kedimizin Cinsi Nedir?

Sahiplendiğimiz kişi British Shorthair olduğunu söyledi ama sanırım British Shorthair ile başka bir ırkın kırması. Peki tam olarak nedir? (Şu an 4 aylık, 1 aylıkken sahiplendik)

3 CEVAP

simbakedi

british olmasi icin 4 kusak sadece british x british ciftlesmesi olmasi gerekiyor diye biliyorum. tahminimce sizin kediniz de atalari da seceresizdir. kulaklari kivriksa scottish fold, dikse british shorthair yanilgisi turkiyede cok yaygin oldugu icin british zannedilen kedilerin %90i scottish straight. o yuzden kediniz yuksek ihtimal scottish straight.

bu arada kedinize veterinere danisip gerekli vitamin vs sorun. kediler ortalama 2 aylik olana kadar anne yaninda kalmalilar. 1 aylik annesinden ayrilan kedi biraz zor, ozellikle anne bakmaya devam edip yavru ayrilmak zorunda kaldiysa

Minigimmm

ben scottish straight'a benzettim. bizimkinin cinside öyle. british ile scottish fold ların çiftleşmesi ile olduğunu söylüyorlar ne kadar doğru bilemiyorum. cinsi ırkı ne olursa olsun inanılmazzz tatlı güzel bişey bu. rabbim size bağışlasın musmutlu sağlıklı uzun ömürlü olsun 🤗🤗

KimJeongguk

Scottish Straight Black-Golden Ticked