Kedim Gittikçe Agresif Bir Karakter Sergiliyor Bunun Önüne Nasıl Geçebiliriz?

Arya45

Isırma, atlayıp pençik atma gibi huyları var. Her gün yeni çizikler oluşturuyor ellerimde. En son boynumda derin ve uzun bir çizik oluşturdu can yakmaya başladı bu mevzu napicam bilmiyorum ilk kez kedi sahipleniyorum. Son olarak da kendini çok nadir sevdiriyor ben sevmek isteyince de kaçıyor. 5 aylık bombay cinsi dişi kedi.

1 CEVAP

Artik degismez ugrasmayin hic biz cok denedik sadece biraz baskiladik bu huyu ama degismiyor iste saldirgansa saldirgan.