Nature's Variety Selected Mama

Anonymus683514

Merhabalar, başlıkta yazdığım markanın kitten mamasını kullanan var mıdır? Orijen e alternatif almayı düşünüyorum. Tavuklu olanın içeriği hoşuma gitti:
Ürün adı: Nature’s Variety Cat Selected Kitten Free Range Chicken Ürün kodu: 927180-927159 Yavru kediler için tam mama. İçindekiler: Kemiksiz Serbest Dolaşan Tavuk eti* (%32), kurutulmuş tavuk proteini (%32), kuru bezelye* (%9), kümes hayvanları yağı* (%5,5), bezelye nişastası*, kuru nohut* (%4), kurutulmuş tatlı patates * (%4), protein hidrolizatı (%2,5), kurutulmuş hindiba kökü*, balık yağı* (%0,5), kuru havuç* (%0,5 taze havucun %4'üne eşdeğer), kuru brokoli* (%0,5'e eşdeğer 4 % taze brokoli), kurutulmuş elma* (%0,3 %2 taze elmaya eşdeğer), mineraller, kurutulmuş yosun* (%0.01), kurutulmuş biberiye* (%0.01)., *Doğal maddeler. Analiz bileşenleri: %40 ham protein; %21 doymuş yağ; %2,5 ham lif; %7,7 ham kül; %3,3 esansiyel yağ asitleri; %0,1 DHA. Katkı maddeleri: A vitamini 27000 IU, vitamin D3 1800 IU, vitamin E 410 mg, C vitamini 350 mg, taurin 1000 mg, demir(II) sülfat monohidrat 260 mg (Fe: 86 mg), potasyum iyodür 1.9 mg (I: 1.4 mg), bakır(II) sülfat pentahidrat 33 mg (Cu: 8.8 mg), mangan sülfat monohidrat 123 mg (Mn: 40 mg), çinko sülfat monohidrat 352 mg (Zn: 128 mg), sodyum selenit 0.24 mg (Se: 0.11 mg). , Zooteknik katkı maddeleri: Amonyum klorür 4 g Mama Formu Kuru Mama Ağırlık3,1-7,5 Kg Tahıl Seçimi Tahılsız

Sizce bu mama nasıldır?

8 CEVAP

Lils

Kaliteli bir mama tr'de pek popüler değil. Kullanılır bence

Minigimmm

merayı pet zz shop ve pet bu ra da sitelerinden bulabilirsiniz şuan stokta var hatta istanbuldaysanız ********** beylikduzu bahcelievler üsküdar hangi şubesi size yakınsa whatsap üzerinden ulaşınca kendilerine ayni gun eve getiriyorlar. bende balikli mamasının 400 gr lık paketini bulabilsem alicam denicem kaliteli alman menşeli bir marka. hekimimiz kendi kedisi ve köpeklerinede mera kullandığını söylemişti. bir dönem böceklisini kullandik yiyordu ama geçen aylarda yeni çıkan tavuklusunu aldim yemedi iade ettim balikliyi kabul ederse mera ile devam etmeyi düşünüyorum.

instinct dediğiniz markada true instinct idi isim değişikliğine gitti diye biliyorum o yüzden o paketlerin stoğu yok nature's variety yeni isimleri oldu

Minigimmm

yıldızlı yer pet bu ra da olacaktı

Anonymus683514

Fikri olan yok mu :((

kedibabasi66

Tavuklu olanın içeriği hoşuma gitti:

Hoşuna gittiyse kullann

Minigimmm

içeriği güzel, zengin tabiki yazılan doğruysa nerden aldınız bilgiyi bilmiyorum ama bazen internetteki yazan ile paket üzerindeki yazanlar bir olmuyor. böyleyse eğer bence kullanılır. hatta bende bir proplanzede olarak düşünebilirim :)

Anonymus683514

Amaz10 rakamları güveniyorum o yüzden. Tek endişem paket 7 kg ve 1400 TL yememesi felaket olur.

Zaten bulamıyorum nature's variety ya da mera, totw gibi mamaları. Stokta yok hiçbir yerde.

Bir de anladığım bunların serileri var, instinct en iyi olanı o da yok hiçbir yerde

Anonymus683514

True instinct ayrı. Benim bahsettiğim bu markanın da instinct diye bir serisi var