10 Günlük Bebek Kedide Kanlı İshal

Suraemir

Kanlı ishal neden olur süt tozundan mı acaba

4 CEVAP

Superisi814

Kanlı ishal yavru kedi ve köpeklerde ölümcül olabiliyor..Nedenini , biçimini bırakın, acilen veteriner hekime ulaştırın.

Suraemir

Anneleri yok bu arada öldü ben besliyorum

aslihan_e

Siz veterinere götürecektiniz neden götürmediniz? Test yapınca anlar onlar nedenini. Bence o mamayı vermeyi de bırakın bir an önce. Sonuçta onun yapıyor olma ihtimali var. Çok fazla kusma ve ishal yorumu olduğunu söylemiştim. Ancak viral enfeksiyon nedenli de olabilir. Anneleri de bu yüzden ölmüş olabilir. Siz annenin nasıl öldüğünü gördünüz mü?

Suraemir

Eşim itfaiye eri kedi kurtarma ihbarı üzerine gidiyorlar anne araba motoruna girmiş arabayı çalıştırınca sahibi ölmüş,bilmiyormuş kedi girdiğini de gelince eve getirdi şuan daha götüremedim 2 yaşında kızım var eşimde nöbetten çıktı 24 saat nöbet tutuyor kızım uyuyunca ancak gidebilirim