Kedım Kayıp

Dsa

2 yaşında kısırlastırılmış dişi bir kedim var. Evin bahçesinden ayrılmayan 5 gündür hiç bir yerde yok. Veterinerim kısır kedi çiftlesmez dedi. Çok güvendiğim ve işinde başarılı bir vet. Çok sevecen bir kedi. Birisi evine götürdü ise kendisi geri gelir mi? :(

2 CEVAP

Elifinkedileri

Goturduyseler kendisi nasil gelebilir ancak kacmasi lazim o da mumkun gozukmuyor resimli ilan acarak her yere iletin bence mahallenize asin instagram facebook gibi sayfalara paylastirin kayip sanip alan kiside gorup getirir belki

Eğer yeni yerler keşfetme merakına yenik düşüp gezinmeye başladıysa, fazla uzağa gitmediyse mutlaka yolunu bulup kapının önüne gelir. Veya kayıp ilanları asmayı deneyebilirsiniz