Yavrulayan Kediye Yuva Yapımı

kiraz-36

Bahçemizin garajında kedi yavrulamış çok konforsuz kötü bi bölüme, altlarına yastık koymak istiyorum fakat korkutup rahatsız etmek istemiyorum fikri olan var mı müdahale edip sepet felan koysam mı yoksa dokunmamalımıyım

1 CEVAP

Zeho06

Öncelikle duyarlılığınız için tebrik ve teşekkür ediyorum. Etrafı tamamen kapalı, önünde sadece annenin girip çıkabileceği genişlikte bir kapısı olan içine bir kaç parça kullanılmayan kumaş serebileceğiniz bir yuva olmalı. Orta boy bir kolinin altını ve üstünü bantla sabitleyip sadece girişe kedinin kafasından biraz daha büyük bir giriş açmanız yeterli olacaktır. İçindeki kumaşlar yavruları birazcık daha sıcak tutar, tamamen kapalı olması da annenin tedirgin olmasını engeller. Yağış almaya meyilli bir yerse eğer, etrafını çöp poşetleriyle kaplayıp bantlayabilirsiniz.