Kedim Çiğ Makarna Yiyor ??!

Casperbeyy

Arkadaşlar kedim bildiğiniz çiğ makarna yiyor ,paketi bulmuş delmiş yemeye başlamış .erzak dolabını azıcık Aralık görse hemen atlayıp makarna arıyor.nereye saklayacağımızı şaşırdık yani.Bir zararı var mıdır?tuzu yağı falan yok.bildiğiniz haşlanmamış kıtır kıtır makarna

2 CEVAP

KimJeongguk

Bizimkide yapıyordu sakladık makarnaları. Yediğinde de herhangi bir sorun görmedim ben gayet sağlığı yerinde. Ama sürekli yemesi iyi olmaz makarnaları ulaşamayacağı, giremeyeceği yerlere kaldırın.

aslihan_e

Çiğ makarnayı kedilerin sindirmesi çok zormuş bu yüzden asla verilmemesi gereken yiyecekler arasında. Sindirim sistemlerine zarar verebilirmiş. Pişmiş olarak verebilirsiniz sossuz şekilde.