N&D Düşük Tahıllı Kısır Mamalar

Brian

N&D düşük tahıllı kısır mama kullanan/kullanmış arkadaşlar bu mamadan memnun kaldınız mı? Hangi içerikli olanını kullandınız? Tavsiye eder misiniz?

4 CEVAP

vydb

ringa balıklı olanından almıştım tavuklu mama yemiyor çünkü, ama onu da yemedi hatta aç kalmayı göze bile aldı diyebilirim, nefret etti. Ayrıca içeriğinde aşırı protein olduğu için deri dökülmesine de neden oldu. Tabi bu son dediğim her kedide olmayabilir. Şimdi hills tuna yiyor ve sevdi

Brian

Sizin kullandığınız tahılsız mıydı? ve Hills’te olumlu etkiler gördünüz mü? Şu anda N&D, Hill’s ve Royal Canin arasında kararsızım

vydb

Düşük tahıllı olduğunu hatırlıyorum. Hills zaten bebekken yemişti ve resmen ölüp bitiyordu. Şimdi de severek yiyor, tüy dökmesi oldukça az ve kakası da olması gerektiği gibi. Biz severek kullanıyoruz

vydb

Düşük tahıllı olduğunu hatırlıyorum. Hills zaten bebekken yemişti ve resmen ölüp bitiyordu. Şimdi de severek yiyor, tüy dökmesi oldukça az ve kakası da olması gerektiği gibi. Biz severek kullanıyoruz