10 Kg Mama Hakkında

ozge1985

Fiyatı daha uyguna geldiği için nd nin 10 kg luk mamasını almak istiyorum ama nasıl muhafaza edicem bilgi verirseniz sevinirim. Kedim 3 aylık

9 CEVAP

cat_expert

nd 10 kiloluk mamalarının ağzı fermuarlı önlem olarak büyük bir çöp poşetine de koyup ağzını bağlayabilirsiniz ben o şekilde kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

2 adette 1'er kilo kapasiteli hava geçirmeyen plastik kabım var oraya dolduruyorum uzun süre gidiyor zırt pırt büyük paketi açmaya gerek kalmıyor, 10 kiloluk mama paketiyle baş etmek aksi halde çok zor kaldırmak dert dökmek dert baya işkence.

Alternaif olarak büyük plastik kaplar var genelde oyuncak saklamak için falan kullanılanlardan onlardan alıp tüm mamayı bunun içine boşaltabilirsiniz. Diğer seçenek çok sayıda ağzı lastik kapaklı cam kavanoz alıp tüm mamayı bu kavanozlara bölebilirsiniz.

ozge1985

palyaco

Nd narlı yavru kedi maması 1.5 kg olanı 400 tl ye yaklaştı
Ama 10 kg 1150 tl ye satısta.
Kg olarak hesaplayın bakalım uygunluk durumu nedir!
Hangisi daha mantıklı parasal olarak?
2 ay olmadan1.5kg mama bitiyor.
siz maddi olarak sıkıntı çekmiyorsanız saygı duyarım küçük paket alın.

miraytas

Ağzı kapalı hava almayacak bir şekilde güneş ışığına maruz kalmadığı bir yere yerleştirin. Ağzı zaten kilitli oluyor bu mamaların. 1 hafta içinde tuketebileceği kadarını alıp saklama kabında tutabilirsiniz. Ben a101den aldığım uzun bakliyat kabında muhafaza ediyorum

ozge1985

Bayatlama olmasından korkuyorum. Kavanoz ve kapaklı kabıma koyup kalanını saklamada endişe ettim çünkü

cat_expert

Aradaki fiyat farkını palyaco verecekmiş ufak paket alın :))))

Palyaco

Bu sıcaklarda tavsiye etmem 10kg luk küçük paketlere yonelin

ozge1985

Lils

Nd Yavru kedi maması değil o fiyata satılanlar, yetişkin mamalar 700e kadar düşenler. Birde köpek mamaları okadar ındırımlı oluyor amazo n da.

Gamzeoa

Cırtlı poşetlere koyun hiç bişi olmaz

Lils

10kg am a zon da indirimdeydi. Bazen düşük tahıllı olanlar 700e düşüyor