Yavru Köpek Isırma Problemimiz İçin Ne Yapabilirim?

Basakes

Zeytinin inanılmaz derecede ısırma problemi var. Barınaktan aldığımız için kaç aylık bilemiyorum ama yaklaşık 4 aylık. Ailem sokak köpeği yerine cins köpek almamı istiyordu, bu yüzden onu ailemin kabul etmesi kızımın ısırma huyuyla mahvoluyor. ısırdı mı kanatiyor üstelik. Bir sürü çiğneme çubuğumuz var ama bizi tercih ediyor ısırmak için birde ödül yöntemi ise yaramıyor, barınakta aç kalmış almazsam almam diye bakıyor resmen. Bunun için ne önerirsiniz?

3 CEVAP

SelinTuksal

Cins alınca noluyomuş da. Ben bu cins takıntısını ömrüm boyunca anlayamıycam yaa

tubanur

Henüz yavru olduğu için çok normal. Binlerce lira bayılıp aldığınız bir köpek de aynı şeyi yapabilir. Benim köpeğimde de aynı sorun vardı küçükken o kürdan gibi sivri dişleriyle can yaksa da süt dişleri dökülüp kendi dişleri çıkınca sorun kalmıyor :)

Normal bu sekılde yapması yani elinizi ısırması çünkü dişleri kaşınıyor süt dişlerini atacak yerine yeni diş gelecek bu yüzden bu sıkıntısı . Kemik şeklinde oyuncak alabılırsınız.