Nd Mama Orijinallik Kontrolü

Havva6134

Merhaba kedime 1.5kg nd mama aldım denemek için şimdi aynı mamanın 5 kiloluğunu sipariş edicektim ******** dan belki yetişmez diye petshopa da sordum 1.5 kilo için ******** dan neredeyse 2 kat pahalı fiyat söyledi 5kilo sorduğumda bu mamanın 5 kilo üretimi yok kim satıyorsa sahtedir dedi bu konu hep kafamı karıştırıyor gerekirse 2 kat değil 3 kat da vereyim ama petshoptan aldığımdanda emin olamayacağım belki oda sahte yada tarih silip değiştiriliyomuş vs vs siz alırken nelere dikkat ediyorsunuz güvendiğiniz satıcı varmı ve nd 5 kiloluk paket orjinal varmı biliyor musunuz

2 CEVAP

Mirabonibon

Zaten nd nin paketinin arkasında barkod oluyor onu sorgulatıyorsunuz ve size orijinal olup olmadığını gösteriyor eğer sahte çıkarsa iade edersiniz zaten

Mirabonibon

Barkodu okutunca farminanın sitesi çıkması lazım isterseniz farminanın kendisine instagram üzerinden danışın çok hızlı yardımcı oluyorlar nerelere ürün verdiklerini sorun hangi siteler falan ve orijinal olup olmadığını onlar size daha iyi söyler