Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası İltihap Oldu Acil Yardım

Asabitiviti

Arkadaşlar bir hafta geçti kısırlaştırma olalı bende arada boyunluğu çıkardım ama baktımki yarasını yalamış daha sonra iyice sulamaya veye yaradan iltihap akmaya başladı neler yapabilirim acil yardım

3 CEVAP

olivera

kıyamam yazıktır ona. bactroban krem sürülebilir.ankara kedisi narindir dikiş de biraz kalın atılmış sanki. genel halinde bir sorun yoktur umarım. geçmiş olsun.

huqi

Açık yaraya kafanıza göre krem kullanmayın, veteriner'e giden'e kadar sadece batikon sürün. Veteriner'e giderseniz zımba dikiş atarlar ve 10 günde iyileşir, bir an önce veterinere getirin sizin evde yapacağınız bir şey yok bir de yakalığı çıkarmayın lütfen

yagcifrkn

Gözünüzün önünde tutmanız gerekiyordu. Veterinere götürüp açık yara ile ilgili tedavi almanız gerek artık.