Kedim Hep Uyuyor Sonuna Kadar Okuyun Yardım ?

Melikeeckl

Merhaba arkadaşlar 5 aylık Scottish kedim var 1 haftadır sanki mutsuz gibi anlamıyorum eskisi gibi oyun oynamıyor benimle akşamları aktif degil gündüzleri de akşamları da uyuyor yemeğini yiyor suyunu içiyor ama tuvaletini de yapıyor geziyor dolaşıyor ama cok uyuyor zıplayıp hoplamıyor şaşırtıcı geldi kapmalıyım

3 CEVAP

Minigimmm

bide bağışıklık takviyesi kullanabilirsiniz mevsim geçişlerinde hekimler tavsiye ediyor enerjiside yerine gelir destek olur.

zoovital
vedavet
vetriline
theravet
vet expert

bu markaları tavsiye ederim, kaliteli etkili daha çok bitkisel ürünleri var

Minigimmm

yani iştahında günlük yediği mama gramajinda bir sıkıntı yoksa tuvaletinde ishal kabiz bir sıkıntı yoksa kusma yoksa sicaklardandir muhakkak. bizimkide yaz geldiğinden beri kendini yerlere atip duruyor günün çoğunu uyuyarak geçiriyor :) suyla yaş mamayla destekleyin su pınarı alın evin serin olmasını sağlayın onlarda bizler gibi bunalıyorlar haliyle :)

meov

havalarda sıcak, sıcaktan mayışıyor olabilir.