Acana Pasifica Mama Kullananlar Bakabilir Mi?

ebusvenus

Merhaba kızımın kulağındaki mantar sebebiyle balıklı mamaya geçiş yaptık grassland kullanıyordum ama şekilleri ikisinin farklı. Taneler birbiriyle farklı gibi geldi pasifica da pimpirikli bi insan olduğum için de sormak istedim :) sahte değildir değil mi bu mama?

7 CEVAP

gokhansultan

Acana taneleri bunlar genelde oval ve şekilsiz olurlar bendeki pacifica da böyle. Zaten kabı açınca kadıköy balık hali gibi kokuyorsa orijinaldir :) o taze balık kokusunu sahte mamada yakalayabilirler mi bilmiyorum.

gece18

Benim oğlumda acana pacificia ile büyüdü. Onun taneleri bunlar, açar açmaz balık kokuyordu.

ebusvenus

Ay evet buram buram balık kokusu yayıldı vallaha :)

Palyaco

Yuvarlak ince siyahtır mama taneleri pasifikanin grassland daha kalindir oda yuvarlaktır ve balık kokusu buran burandir

bskrkn

merhaba, kulağındaki mantarın grasslands ile bir ilgisi var mı içeriği vs mantar sebebiyle balikliya geçtik diyince merak ettim de. Ben de bir aydır acana grasslands kullanıyorum ona geçtikten sonra boyun bölgesini kaşımaya başladı alerjiden şüpheleniyorum o yüzden merak ettim

ebusvenus

Teşekkür ederim herkese yanıtları için, distribütörlerine de teyit ettirdim orjinalmiş:)

ebusvenus

@bskrkn yok direkt mama ile ilgili olduğunu sanmıyorum ama ben se yeni öğrendim kümes hayvanları içeren mamalar mantar döneminde önerilmiyormuş mantarı arttırabiliyormuş. Ama belki kedinizin gıda alerjisi vardır eğer mamaya geçtiğinizde kaşıntı başladı ise. Bi test yaptırın isterseniz hekime danışmak her zaman daha garanti olur, alerji de olsa dışında bi şey de olsa en azından erkenden öğrenmiş ona olursunuz