Kedinin Yaşını Nasıl Öğrenebiliriz

akbas1

Kedilerin yaşını nasıl öğrenebiliriz

7 CEVAP

aslihan_e

Net yaşını öğrenmeniz zor ama yavru mu yetişkin mi ya da yaşlı mı onu anlarsınız. Fotoğrafını buraya atarsanız insanlar da bir tahminde bulunabilir. Veteriner de inceleyince yaklaşık yaşını tahmin edebilir.

cat_expert

Dişlerden ve kemik yapısından anlaşılır ama sizin bakarak anlamanız zor, tecrübeli bir veteriner hekim anlayabilir o da kesin değildir yaklaşık olarak tahmin edilebilir.

Gimlihanim

Dişlerine bakarak net bir şey söylemeseler de yakın bir şeyler söyleyebiliyorlar.

Zlserdgn

Merhaba kedinizin dişlerine bakılarak öğrenebilirsiniz

Zlserdgn

Merhaba kedinizin dişlerine bakılarak öğrenebilirsiniz

akbas1

Nasıl

akbas1

Tamam teşekkür