Exclusion Mama Yorumlari

OzlemCeylan

Kedimi ilk sahiplendigimde exclusion yavru kedi maması kullanmıştım ve sevmişti. Zaten %100 yeme garantili fakat şu an kedim kisir ve narlı kısır kedi mamasını kullanmak istiyoruz. 12 kiloluk uygun fiyata buldum. Almak istiyorum malum zamlar yolda. Denemek için kiloluk alsam 200 tl fiyat diyorlar. Deneyen var mı aranızda yardımcı olursanız sevinirim.

5 CEVAP

OzlemCeylan

Kedim icin şu an WANCAT mama kullanıyoruz.

oykuyildiz

Biz 8-9 aydır ilk balıklı aldık sonra sığır etliye geçtik kullanıyoruz . Almışken 12 kg luk alın derim ben yoğurt kovalarında ağzı kapalı serin yerde saklarsınız malum zam geliyor her yeni gün çünkü biz 650 ye almıştık gelen hafta 850 den aldık .

oykuyildiz

Kaka kokusu pek olmuyor . Tüy dökümü haziranda fazla oldu havalardan şimdi çok zorlarsam 7-8 tüy ancak gelir elime . Genel olarak mama iyi bence tabi ben tek mama vermiyorum 2 mama rotasyonlu gidiyoruz hep . Arada üriner de giriyor araya

KimJeongguk

12 kg şeklinde sığır etli kısır mamasını aldık bizde. Pazartesi elime ulaştı kedime verdiğimde çok beğendi ağzının suyu akıyor resmen. Tavsiye ederim herkese.

OzlemCeylan

Evet bizimkide sığır etli ve narlı kısırlaştırılmış. İçim rahatladı umarım bizimkide yer , içeriğide iyi bir mama.