Kedim Yatağın Altina Giriyor

Hayvanasigi0

Merhabalar 👋 kedim normalde yatagin altina hiç girmezdi birden bire girdi ve çıkmıyor bugün de bir değişikti nefes alması vesari ben sevmeye calistim bana kıhladı normalde sevince kıhlamazdı kum kabının balkona almistim ondan olabilir mi diye düşünüp geri odaya getirdim sizce sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

Kediler hastalıklarını rahatsız oldukları sorunları bu şekilde anlatırlar. Ya evde hoşlanmadığı bir sorun var ya da bir yeri ağrıyor olabilir. Gözlemleyin veya veterinerinize bir sorun. Elinizle muayene edin. Bir yeri ağrıyorsa muhtemelen o bölgeye dokunmanıza izin vermeyecektir. Geçmiş olsun

Hayvanasigi0

@kediannesssiiii12 biz eve hasta diye bir kedi almıştık ama mayayla karşılaşmıyordu sonradan hamile olduğunu öğrendik ve doğurdu şu anda bebekler 2 aylık 4 yavru 1 anne var ve anne kedi bir ara mayaya saldirmisti falan anlasamiyorlar biz de karsilastirmamaya çalışıyoruz ama koku siniyor bundan rahatsızlık duyuyor büyük ihtimalle 20 gün sonra galan 2 tane yavru sahiplendirilecek yavrular bir şekilde sahiplendirilir ama anne kediyi sahiplendirmek çok zor kimse büyük kedi almıyor umarım buluruz yoksa benim prensesimm depresyona giriyor :(