Ne Yapsam Fikir Verebilirmisiniz

kedianasi

şehir dışına çıkıcaz abimlere gidicez 1 hafta kadar kalcaz burada öyle bakacak pek kmse yok belki bulabilrm ama sadece günde 1 kere gelcek gece yalnız kalıncada içim rahat etmez bnle gelse daha iyi olur diyo bi yanm acaba arabaya tuvaletini eşyalarnı yükleyip onlara gitsm ortam dğeiştirse birde 2 4 yaşlarnda çocukları var onlarla filan çokmu strese girer acaba?

2 CEVAP

calymath

Yer neresi?

  • Eğer aracınızla gidecekseniz, kedinizle bir hafta tatil yapın.

  • Tren yolculuğu ya da uçak yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Bunlar da rahat olur.

  • Evde kalacaksa ve yarım saat mamasını verecek, kumunu temizleyecek biri varsa kediniz sizi biraz özlesin.

  • Kayseri'deyseniz bunun için ben gelip gidebilirim ya da Kedinizin durumuna göre bana getirin de diyebilirim.

kedianasi

çok teşekkür ederim düşünceniz için :) kayseride değilm malesef. ben yalnz bırakmaktn yana değilim aslında pek fazla ama götürdüğümde korktuğum şey ortam değişkliği ve çok tanımadığı çocuklar sürekli üzerine gelince strese girip hırçınlaşrsa diye