Zam ( Az Önce Fotoğrafı Atamadım )

oykuyildiz

Haberiniz olsun arkadaşlar

5 CEVAP

maine

nereye gidecek böyle bakalım.. daha dün 2 kg royal canin maine coon adult 365.00tl verdim :/

Superisi814

Sokak canlarım için içim sızladı.😔Tekli ev kedisi olanlar bu kadar zorlanirken, bizleri bir düşünün.Su sıra stoklama şansım da yok, hadi stokladik, ne zamana kadar ?
Bu masraflar arttıkça bırakın sahiplenilmesinin zorluğunu, sokağa kedisini, köpeğini salan insanlar var.
Bir de koşullarının üzerine çıkmaya çalışıp, dünyayı onlar için sirtlanmiscasina elinden geleni yapanlar, bu platforma " ekonomik durumun kötü, kedimi veterinere götüremiyorum, ama ben kedi severim, kedimin bacagi kırık, burnundan kan geliyor, iç kanaması var, ne önerirsiniz demiyor mu ' pes 'diyorum.
Zamlardan sonra kedimi çok seviyorum diyerek, ekonomik koşullar ile vegan yapmaya calismasalar bari..

Gimlihanim

Stoklamak çare değil ne yazık ki. Almak zorundayız eninde sonunda. 3-5 ay etkilenmeyiz en fazla. Sonra mecburen alacağız. Allah herkesin yardımcısı olsun. Nereye kadar gidecek bu böyle merak ediyorum açıkçası

Gimlihanim

Bilgilendirme için ayrıca teşekkürler 🙏🏻😊

cat_expert

Proplan da zam haberi yokmuş, bir de utanmadan zam mı yapacaklar o kadar olaydan sonra.