Sokak Canları İçin Mama Markaları

kimyonesra

merhaba, aşağıya yazacağım mamaların fiyatlarını h e p si bu ra d a sitesinde çok daha uygun buldum. deneyen var mı kediler sever mi? almalı mıyım yardımcı olur musunuz lütfen
-Goldi Gurme
-Milo
-Bonnie
-Catmozz
-Maskot
-Paw Paw
-Aro

8 CEVAP

Superisi814

Merhabalar,
Aralarından denedigim paw paw , tahmin ediyorum ki tuz oranı fazla ..Bizde kedi mamasını kedisi, kuşu, köpeği tüketiyor ve ardindan çok fazla su içiyorlardı.Paw pawi bir kaç kez aldım ve sonra ileride tuz nedeniyle böbrek rahatsızlığı yaşarlar korkusu ile bıraktım.
Çok darda kaldığımda Bonnie de almak durumunda kaldığım oldu.
Ondan daha hızlı sıkildilar.
Milo gercekten merak ettiğim bir marka, darda zorda olduğum sureclerde ancak bir çok kişi paketlerde ki yirtiklardan bahsediyor yorumlarda.
Goldiyi bir kez aldım asla yemediler, başka semtteki sokak kedilerine yolladım.
Diğerlerini bilmiyorum.
Petzshopdan econature balikli aldım , bir başka online sitede 600 TL'ye sattıklarını gördü bu gözler.Econature bu listede yok ama her cesinidi ziyafet sofrasında gibi tüketiyorlar.Su içmeleri anormallesmiyor.
Ancak bir daha econature alamazsam belki Milo denerim.

kedibabasi66

  • Bonnie yetişkin tavuklu

  • Croque yavru tavuklu

  • Bonacibo yavru tavuklu hamsili

Bonnie ve Croque yi migrostan yeni üretim olarak,
Bonaciboyu da kendi sitesi üzerinden alırsan sorun yaşamazsın.
İnternetten alırsan skt'sı geçmek üzere olanları gönderiyorlar. Kediler yemiyor.

AhsenAise

Milo ,krax,craque
Bunlara hayır diyen kedi görmedim,tavuk aromalı tercih ediyor sipalar ama kilo ve krax in baliklisina da bir kaç günde alışıyor lar,bütçem kısıtlı olduğunda 1.5 kg king alıyorum onu da tüketiyorlar,lakin muhakkak tavuk ve yoğurt verin arada

latte9

Bonacibo yu güzel yiyorlar ben yavru olanını veriyorum o daha besleyici diye düşünüyorum

martuyl

ben bunlardan bi bonnie yi duydum bi de paw pawı.

paw pawın içinde ne varsa artık ne kediler ne köpekler açlıktan ölseler dahi yemiyolar. bonnie yi çok duydum ama hiç almadım.

ben obivanı ucuzken aldım skt yakın diye, onu veriyorum sokaktaki kedilerime. hap hup yiyiyolar hemen :)

aycylmz

Goldi ve paw pawı ağızlarına sürmedi benimkiler. Risk almaya değmez bence, fiyatlar bu kadar yüksekken.

kimyonesra

sadece milo ve bonnie için daha iyi şeyler yazılmış. diğerlerinden vazgeçtim :(

elifgiresun

Ende sokaktakiler için mito alıyorum kendi online sayfasından *********.com.Goldi asla yenmiyor inanır martılar bile kaçıyor ben bitiremeyip çöpe attım. Enjoy alıyordum müthiş pahalı artık o yüzden mito tavuklu devam Eco natura bende denemek istiyorum fakat fiyatlar malum yenmez ziyan olur aç kalırlar diye cesaret edip alamıyorum. Yaş mama olarak piyasadaki 400gr her markayı denedim fiyat performans olarak en iyisi naturon petlebide fiyatı daha uygun