Stk Gecmiş Mama

Jean

Arkadaşlar kedime yeni mama aldım bugün geldi paketin ustunde son kullanma tarihini arıyorum arıyororum bulamıyorum. Ama Allah'tan eski paketi vardı da onun son kullanma tarihinin yazdıgı yeri tespit edip yeni gelen pakette de o kısıma baktım ve siyah cizgiler yayılmıs bir mürekkep ilişti gözüme. Paketlerin eski ve yenisini görsele bırakıyorum emin olmak için yardımcı olur musunuz? Acana yazısının hemen altındaki alana bakmanızı rıca edeceğim iki pakette de. Bir de paketin herhangi bir yerinde hasar yok, bu hafta iki kere böyle bir durumla karsılastım ve iki farklı siteden. Diğerini iadeye gonderdım hala haber yok. Bunu da gönderirsem evde kedimin maması kalmadı bir de param hiç kalmadı ne alabilirim ne atabilirim paketi daha acmadım ama ne yapmalıyım. Bu arada A. M. A. Z. O. N dan aldım bu yeni geleni.

3 CEVAP

gokhansultan

Bendeki paket 4.5 kg olanı mavi olan yerde mavi yazıyor skt görmesi zor belki sizin pakette de öyledir

Superisi814

Merhabalar,
Özür dilerim ben göremedim skt ikinci resimde.
Bahsi geçen siyah çizgileri de göremedim.
Sizi anlıyorum , ancak ben inanın kapı önümdeki canlar icin bile tarihi olmayan bir manada tereddüt eder , geri gönderirdim.
İlk iade ettiğiniz ürünün ödemesi kısa sürede hesabiniza yatacaktir, o vakte dek evde tavuk vb.Haslasaniz ve yenisini alsanız.
A.mazon büyük bir site ancak mamayı aldığınız firma sorunlu olabilir .
Başıma gelseydi ne yapardimi yazdım,bundan sonrası size kalmış..

Jean

Superisi814 evet, 2. Pakette STK yazmıyor zaten. O yüzden göremediniz. Çok teşekkür ederim