Kedim Kayboldu

Merhabalar benim 15 aylık bir kedim var şu an kızgınlık döneminde evde rahat durmuyor durmadan dışarı çıkıyor. 2 saat önce evden kaçtı (Gece 12de) hala onu bekliyorum. Normalde dolaşıp gelirdi ama gelmiyor. Tavsiyeleriniz nelerdir?

5 CEVAP

Diorshank

Kızgınlık dönemindeyse kendine uygun eş bulmadan gelmez. Evi biliyor, alışkın ise dışarı çıkmaya geri gelecektir.

Bunu yazdıktan sonra uyudum sabah kapıya gelir umuduyla. Hala gelmedi. Aradım taradım bulamadım. Bizim sokakta son dönemlerde kedi ölüleri sık bulunuyor (bunun kasten yapılığına eminim) hala gelmiyor gidebileceği her yere baktım acıktığı zaman hemen kapıya gelirdi

SelinTuksal

Kötü düşünmeyin, aynı şeyi dişi kedimde yaşadım, ve öğleden sonra 2 gibi buldum.

SelinTuksal

Ama okula gidiyotsanız ailenize haber verin kapıya fikkat etsinler

SelinTuksal

*dikkat