İndirimli Kedi Maması

kimyonesra

h e p si bu ra d a sitesinde 10kg bonnie tavuklu kedi mamasını 244 tlye aldım. ilgilenirseniz, NET15 koduna %15 ındirim var ve mama 280 civarından düştü arkadaşlar. sokak canları için iyi olacağını düşünüyorum eğer imkan varsa 🙏👍

6 CEVAP

kimyonesra

merhaba, çok endişelendim şu anda. yani başka bir mamayı mı satıyorlar acaba, siparişimi iptal etmeli miyim?

kedibabasi66

  • 1,5 kg 110 TL iken

  • 10 kg 287 TL
    bu iki mama aynı değil. İçeriğininde farklı olduğunu düşünüyorum. 10kg olanlarda olumsuz yorumların sayısıda çok.

Lils

1.5 kg si daha ucuz bonnie'nin stokta kalmadığı için fiyat arttırmış olabilirler vs.
Sokaktaki kedilere alan birkaç kişi vardı yemişlerdi

kedibabasi66

Lils, stokta kalmamasıyla alakası yok. Bugün aldım. 5 ay önceki tarihle aynı tarihli. Çok satmadığı için depoda bekletiyorlar. Eksilince aylar sonra aynı tarihli mamayı rafa geri diziyorlar.

kedibabasi66

Memnun olanda var ama genelde son kullanma tarihi geçmek üzere olanları gönderiyorlar. 1,5× 5 tane mama almıştım skt geçmek üzere olanları gönderdiler. Bir ayda bitirmek zorunda kaldık. SKT yüzünden 10kg mamayı bir iki ayda bitirmek zorunda kalabilirsiniz. İçerik bakımından da aynı mama değil. İnternetteki yorumlara bakın orda "Migrostan aldığım mamayı kediler yerken bu mamayı hiç yemediler param çöpe gitti" diye yorumları göreceksiniz. Benim bir iki yorumumu da kaldırdılar. Ben migrostan alıyorum daha iştahla yiyorlar. Yaz aylarında 30'ar gram veriyorum. Bu günlerde daha çok suya ihtiyaç duyuyorlar. Daha hesaplı olsun isterseniz de Bonacibo mamasını kendi sitesinden yeni üretim olarak alın.

kimyonesra

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim siparişi iptal ettim