Kediler 1 Hafta Yaş Mama Yemese Bir Şey Olur Mu

stellabennett

1 hafta yaş mama olmadığı için veremedim problem olur mu kuru mama yedi sadece

11 CEVAP

emreovec

Olmaz.

KimJeongguk

Benim kedi yaş mamayı ayda yılda 1-2 kez yiyor henüz ölmedi yaş mama için. 😂

gece18

Olmaz lakin beslenmede sağlıklı ve markalı bir yaş mama olması iyidir. Hatta yaş mamayı ben özellikle kendim yapıyorum. Kuru mama miktarını elimden geldiğince azaltıyorum.

Muezzabalim

Hiçbir problem olmaz.Merak etmeyin . Zaten çok sık yaş mama tavsiye edilen bir beslenme şekli değil

maine

benim kedi hiç agzına sürmüyor yesin diye ne çeşitler aldım ama hiç..

Lokumcukk

Olmaz her yaş mamadan sonra mutlaka dişlerini fırçalayınn

stellabennett

arkadaşlar siz biraz yanlış anladınız ben sıvı ihtiyacını karşılayamaz mı diye merak ettiğimden sordum çünkü tavuk kefir vs hiçbi şeyi sevmiyır kedim sadece yaş mama yiyor o da yoktu yani kuru mama ve su içti sadece

Mia_____

Ne olabilir ki ölucek mi hayvan

maine

merak edip sormuş tepki ilginç..

BiciriginAnnesi

Kediler 1 Hafta Yaş Mama Yemese Bir Şey Olur Mu konu açan da ilk kez görüyorum 😂

Sokakta ki kediler ne yapsın ?

Gördüğüm kadarıyla hâlâ yaşıyorlar

İllaha yaş mama yiyecek diye bir kural yok haşlanmış tavuk var kıyma var et var ciğer var hatta bunlar daha sağlıklı yaş mama veremiyorsanız üstte yazdığım besinleri verin

BiciriginAnnesi

Kuru mamanız kaliteli ise günlük yemesi gereken kuru mamayı içmesi gereken su ihtiyacını karşılıyor yiyor içiyorsa sorun olmaz ve 1 hafta yaş mama yemese yine sorun olmaz isterse 1 ay yemesin yine birşey olmaz
Kedinize de tavuk kıyma ciğer et gibi yiyecekleri alıştırın çok yaş mama bağımlısı haline gelmesin