Bölgesel Tüy Dökülmesi

Tarcin2021

Kedimin göbek kısmında tüy dökülmesi var. Veteriner alerjiktir dedi. Hypoalerjenik mama kullanmayı önerdi. Önerebileceğiniz mama var mıdır? Ayrıca başına daha önce böyle bir şey gelmiş olan varsa deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

2 CEVAP

venda

Merhaba,
öncelikle geçmiş olsun
aktarabileceğim tecrübem; 3 yaşındaki erkek tekir kedim kışın ön ve arka ki cogunlukla arka 2 bacağının oturduğunda kıvrım yerlerinden ciddi şekilde dökülmüştü, saç kıran gibiydi , uykucu kedimin kalorifer üzerine doğrudan kendini yakacak kadar yattıgını izleyince niçin olduğunu anlamış olduk ve önlem aldık
yaz ayları geldiğinde tüylenmeye başlamıştı yine, şimdilik alerjik değildi

Tarcin2021

Teşekkür ederim cevabınız için. Aynı durum kedimin de bacağında var, çok büyük dökülme yok orada. Ancak orası öyle kaldı geçmedi bizde.