Yavru Kedilerimizen Birisini Verdik

Kedim 5 yavru doğurmuştu 1'ini doğum sonrası kaybettik maalesef, geri kalanlar şu anda 2.5 aylık oldular. Bir tanesini dün verdik ve bugün annesi bütün odalarda koltukların, dolapların vb. her şeyin altına üstüne bakıyor psikolojik bir sorun olabilir mi? Öbür kedilerimizi ayrı günlerde mi verelim? Lütfen ACİL cevap arıyorum!!!

3 CEVAP

Superisi814

Anne yavrularını kendinden ayirmamiş henüz ve belli ki yavrusunu arıyor.Kalan canları aynı anda vererek , anneye zulm etmeyin.İnanin bazen bir insan gibi aylarca feryad edebilirler, böyle durumlarda..

cat_expert

Gayet normal bir durum yavrusunu arıyor. Anne süt vermeyi kesse bile yavrularına karşı annelik duyguları bir süre daha devam edebilir. Bazı annelerde bu duygu daha önce bitebilir. Biz kedimizi 2 ay 10 günlük iken sahiplendik sütten kesilmişti anne yavruyu almamıza hiç ses etmedi, aldıktan sonra da normal yaşamına devam etmiş yavruların gidişini umursamamış bile.

Teşekkürler