Köpeğimizi Zehirlediler

Merhaba, geçen hafta evimizden ayrı bir bahçede baktığımız köpeklerimiz tanımadığımız biri tarafından zehirlenmişler. Köpeklerdne birisi kayboldu ve bulamadık diğeri ise hasta bir şekilde hayatını sürdürüyor. Veteriner hap vermiş ama onun da skt 6.3.22 yani geçik olduğunu fark ettim. Köpeğimiz hablamaya çalışıyor ama ses çıkaramıyor inilti gibi daha çok bunun yanı sıra bacaklarını surekli hareket ettiriyor ve bacakları kasılıyor. Ben 20 yaşındayım üniversite okuyorum herhangi bir gelirim yok ve ailem de köpeğin tedavisi konusunda destek olmuyor. Ben bir şekilde köpeğimi tedavi ettirmek istiyorum, sizce ne yapabilirim? Lütfen yardımcı olun bir bildiğiniz, fikriniz varsa söyleyin. Köpeğimizin ölmesine izin vermek istemiyorum. KYK kredimi kapatmıştım ama masraflar için onu açıp tedavi ettirmeyi düşünüyorum şu an. Ama veterinere götürmek de tek başıma çok zor.

2 CEVAP

Superisi814

Neredeyseniz o bölgenin ya da civar semtin barınağını araştırın.Sokak köpeklerini iyileştirmek onların vazifesi.
Tedavi edilsin, sonra yeniden mutlu ve sağlıklı yaşar mahallemizde.
Zehirlenen Bir cana zaten hap verilmez ..

sokak köpeği değil