Haşlanmış Et/Tavuk/Ciğer

Tughal

Kedim reflex tavuklu dışında mama yemiyor,denedik.
Ben de hafta da 2 kez bol sulu haşlanmış et veya haşlanmış tavuğu/ciğeri sulandırıp vereyim diyorum.
Sizce nasıl olur ? Yapanlar vR mi

Bu arada 4 aylik olacak

5 CEVAP

martuyl

ben haftada bir bu şeikilde yapıp 3,4 gun boyunca veriyorum, benimki çok memnun :) gerçi bu aralar çok sıcaklar başladı diye pek et yemiyor.

Gmz91910

Verebilirsiniz sorun olmaz haşlanmış yada rafadan yumurta da verebilirsiniz arada.

AhsenAise

verebilirsiniz,gayet sağlıklı bir besleme şeklidir ev yapımı mamalar

Gimlihanim

Verin bence. Çok daha sağlıklı olur. Hatta durumunuz müsaitse 2 gün değil her gün 1 öğün verin. Sıvı alımı için de çok iyi olur. Ben kızıma yavruluğundan beri hep 1 öğün yaş mama veriyorum. Veterinerimiz de onaylıyor bu durumu.

Tughal

Bizim veteriner yaş mamayi bırakın, kendim haşladıklarımi bile ayda 1 kere verin diyor )):