Kısır Kuru Mama

buduu

Hepinize tekrardan merhaba çok uzun süre sonra buralara uğruyorum,kedim altı yedi aydır proplan kullanıyordu acanadan sonra geçmiştik ama artık değiştirmek istiyorum çünkü çok içime sinen bir mama değil sadece fiyat olarak orta fiyatlı olduğu için kullandım o yüzden mama önerilerinizi ve neden önerdiğinizi içerikleri ile biraz açıklayarak tavsiyede bulunursanız çok memnun olurum fikirleriniz benim için çok önemli 🙏

12 CEVAP

buduu

Ayrıca malum mamalara da zamlar geldi ona göre bir öneride bulunursanız güzel olur orta fiyatlı

Proplandan bozita geyikli kısıra geçtim ve şuan çok memnunuz içerik olarakta çok beğendiğim bir mama fiyat olarakta proplana yakın bence düşünebilirsiniz

latte9

Ben yeni mama aldım kısırlaştırmış mama için nutr feline aldım bakalım beğenir inşallah

Palyaco

Golosi veya nutri feline tavsiye ederim exclusionda olabilir sağlıklı mamalar

KimJeongguk

Exclusion Kısır Sığır Etli aldım kedimin bayılarak yedi ve sürekli ağzının suyu akıyor. Tavsiye ederim.

YagmurBecel

Ben en son Bozita ve Brit Care dönüşümlü fiyat avantajına göre kullanıyordum fakat veteriner bu markaların market mamasından farksız olduğunu ve Royal Canin, ProPlan veya Hills kullanmam gerektiği konusunda ısrar etti. Royal Canin kullanıyorum 2 kedime ve 1 köpeğime. Köpek de faydasını gördüm ( Dev ırk maması alıyorum ve dev ırk mama satan çok marka yok malum ) ama kedilerde pek bir fark göremedim.

buduu

@nacinin_hemsiresi bozita daha iyi bir marka mi? Yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum , icerik olarak farkı nedir proplandan ve nasıl bir içeriğe sahip

buduu

@Palyaco sizi hatırladım her yerde exclusion öneriyordunuz :)) , bu önerdiğiniz üç mama nasıl mamalar proplana göre ve hangisi daha iyi acaba

OzlemCeylan

Exclusion öneririm, bu mamaya kefil bile olurum o derece. Sığır etli ve narlı kisir kullanıyoruz. Yarım kilo ver önüne yer kedim. İçerik açısından gerçekten iyi bir mama.

JujuAlkn

Ben lavital ve properformance kullanıyorun ikisinide çok seviyolar

buduu

@YagmurBecel Royal canin içerik olarak iyi bir mama değil kullanmanizi tavsiye etmem ayrıca vetiniz neden önerdi anlam veremedim

buduu

@OzlemCeylan teşekkür ederim fikirleriniz benim için önemli :)