Bursa'da Dişi Kedi Kısırlaştirma Ücretleri Hk

Asim

Herkese merhaba disi kedimi kisirlastirmak istiyorum, Bursa da uygun ucretli guvenilir bir yer var mi bildiginiz? Kendi veterinirimize gecen ay erkek kedimi kisirlastirdim 1300 e yaptirdik ve biraz fazla geldi. (Koku birakmaya basladigi icin mecbur kalip hemen yaptirdim) yoksa fiyatlar bu sekilde mi? Yardimlarinizi bekliyorum lutfen.

2 CEVAP

Akademi hayvan hastanesiyle bir görüşün derim ben Aralık ayında oğlumu orda kısırlaştırdım ve gaz anestezi+ kan tahlili gayet uygun bir fiyata yaptılar diğer kliniklere göre

Asim

Tesekkur ederim bir sorayim