Karma Aşı 200 Tl Mi Oldu?Kazıklandım Mı?

Lokumcukk

Arkadaşlar birinci karmayı bir ay önce 120 tlye olduk ikinci dozuna 200 tl dedi Kazıklandım mı yoksa her veteriner mi böyle ona göre veterinerimi değiştireceğim

13 CEVAP

gulsump

200 iyi derdim ama küçük ilçeymiş istanbulda 250

cat_expert

Mersin'de 200 tl, 15 gün önce yaptırdım. Ki bizim klinik aşı ve tedavi ücretleri konusunda oldukça uygundur buna rağmen fiyat bu. Sonuçta bu aşılar ithal döviz ile geliyor. Ekonomiyi yönetemeyenlerin cezasını biz çekiyoruz maalesef.

Bizim Ankara'da 250 TL. Aradığım veterinerler Eryaman, Yenimahalle civarında hep ve hepsi 250 dedi. İç dış parazit de 200 TL.

Superisi814

İyi ki soruyu sormussunuz, güncel fiyatlara baktım karma aşı 300 olmuş..

Superisi814

Yaşadığım ilçenin veterinerine değil, araba ile en az yarım saat uzaktaki veterinere giden biri olarak söylüyorum, 200 değil , 250 dese kaziklandim mi demem.
Veterinerler Odası ilçe ilçe fiyat belirliyor, bazı şeylerin fiyatı standart.Bir de guvendiginiz hekim ise, sahte aşı mı şüpheniz olmaz.o da yetmez, herseydeki fiyat artışına bakın, sizce çok mu şaşırtıcı?

Superisi814

Ama hekimi tanımıyorsunuz, araştırın fiyatı değil, hekimi.Cunku bir can sahibinin en büyük şansı isinde ehil bir hekimi tanimasidir.

Casperbeyy

Ben geçen samsun Sinop veterinerler odasınının fiyat tarifesine baktım 300 küsürdü.siz de internetten bakabilirsiniz olduğunuz şehrin veterinerler odası fiyat tarifesine

byzkpln

Ankara’da 175-200 civarı

Palyaco

200 normal

ozge1985

İstanbul Bağcılar bayram öncesi ilk karma 250 tl yapıldı. Bu haftada gidicez 250 tl. 2 sene önce 90 tl idi karma aşılar

Lokumcukk

Küçük bir ilçe veterineri bu arada

Lokumcukk

Teşekkürler arkadaşlar 200 çok diye şaşırmadım aslında sadece 21 gün önce aynı aşıyı yaptırdığımızda aynı yerde 110 mu 120 mi neydi 20 günde bu kadar arttıysa seneye falan nolucak merak ediyorum

Gamzeoa

İstanbulda 250 ödedim