Kedim İçin Royal Canin Ve Proplan Karışık Mama Kullanabilir Miyim

Cakirrr_11

Merhaba kedimin mamasını değiştirdim proplan kısır kedi maması kullanıyorduk royal canine geçtik sarman bu arada cinsi. Royal canin markasını çok sevemedi sanki eski mamasını arıyor gibi 10 kg aldım paket açıldığı iade edemiyorum tekrar eski mamaya dönsem proplan royal canin kedi maması karışık versem kötü etkiler mi İshal yapar mı

4 CEVAP

Tarcin2021

Merhaba, bir iki hafta sorun olmayabilir. Ancak sonrasında sorun yaratabilir. Onun yerine dolap uygulamasından ya da instagram üzerinden kalan mamayı birilerine satabilirsiniz.

teo33

Eski mama ile karıştırırken kademeli ve yavaş yavaş arttırın yeni mamayı, yeme ihtimalini arttırır.

theyusra

hiçbir şey olmaz rahatça verebilirsiniz. kedi arkadaşlar bunlar cam değil, doğada zehirli yılan avlayan bir türden bahsediyoruz onlara kolay kolay bir şey olmaz merak etmeyin.

emreovec

Karar tamamen size kalmış. Yarı yarıya karıştırıp alıştırabilirsiniz ama eski mamasını ayırıp yiyebilir ve royal canin olanlara hiç dokunmayabilir. Ya da 1 hafta direnebilirseniz rc mamayı bir yemez iki yemez ama 2 gün sonra mutlaka yer.