Sokak Ortasında Köpeğini Döven Kadın

rodisizasla

Sosyal medyada İstanbul'da yürüyüş esnasında golden cinsi köpeğini döven bir mahlukatın videosunu görmüşsünüzdür.Araştırdım kadının ev adresi kimliği tespit edilmiş ancak o canın o kadından alınıp alınmadığına dair bir bilgiye ulaşamadım.Detaylı bilgi sahibi olan var mı?

4 CEVAP

Deniz1741

Hayır henüz alınmamış. Haciko sayfasına girin orda o kadının da katıldığı canlı yayın açmışlar. İzleyebilirsiniz. Kendini savunuyor ama bana göre asla samimi ve doğru değil. En son yayını kapatırken köpeği yetkililerle birlikte veteriner kontrolünde incelemeye geleceklerini, uğradığı psikolojik ve bedensel şiddet var mı diye kontrol edeceklerini söylediler. Eğer gelen yetkililer yaptıkları kontrol muayene ile şiddet uyguladığı anlaşılırsa alınacağını söylediler. Kadın videoda köpeğe değil dizine vurduğunu söylüyor. Oysaki her şey net belli. Umarım doğru olan yapılır.

rodisizasla

Deniz1741 evet ben de şimdi gördüm malum videoyu dizine vurmadığı çok bariz ve net videonun devamı da varmış zaten çeken kişiyle kavga ettiği.Umarım bir an önce kurtulur yavrucak izlediğimden beri aklımdan çıkmıyor.

Superisi814

Oh çok şükür görmedim, görmesem de olur..
Siz videoya denk gelenlere metanet dilerim.
Konu üzerinden müjdeler almaya gonulluyum.
O bayan da eminim köpeğini çok seven birisidir .

rodisizasla

Superisi814 ben de videoya denk gelmemeyi dilerdim gerçekten aklımdan çıkmıyor,biz de müjdeli haberlerini bekliyoruz..